تلفن

مزایا استفاده از زیرانداز بیمار

تاریخ : 1399.09.04
نویسنده : Baran

زیرانداز بیمار که به آن دروشیت هم میگویند، جزو یکی از وسایل پزشکی حساب میشود،برای مراقبت از بیمار که در مراکز بهداشتی،سرای سالمندان و بیمارستان ها و حتی برای کسانی که در خانه از بیمار مراقبت میکنند بسیار کاربرد دارد.زیرانداز بیمار نه تنها برای بیمار استفاده میشود، بلکه برای تعویض پوشک کودکان و برای کسانی که درخانه هایشان از سگ ، گربه و یا هر حیوانی که دارند نگهداری می کنند نیز استفاده کنند.

 

زیرانداز بهداشتی بیمار


مزیت های زیرانداز بیمار


در زیر به مختصری از چند مزیت زیر انداز بیمار اشاره میکنیم :
* پیشگیری از ، منتقل شدن ترشحات بعد زایمان
* پیشگیری از منتقل شدن ترشحات عمل جراحی
* از رطوبت و خیسی مشکلات شب اداری کودکان جلوگیری میکند
* از رطوبت بستر بیماران و سالمندانی که دچار بی اختیاری ادرار هستند جلوگیری میکند
* توصیه میشود بیمارانی که ناتوان و کم تحرک هستند حتما از این محصول استفاده کنند


 ویژگی زیرانداز یا دروشیت بیمار

uder-pad-sheet


زیراندازها قدرت جذب بالایی دارند و دارای لایه های متفاوت نیز هستند.در این زیرانداز ها یا همان دروشیت بیمار پودر جاذب آنتی باکتریال استفاده شده و مناسب برای بزرگسالان وشب ادراری کودکان هم نیز می باشد. ضد بو و ضد حساسیت بودن یکی دیگر از مزایای دروشیت بیماران است و بسیار مناسب برای بیمارانی که توان حرکت ندارند . دروشیت ها برای بیمارانی که تازه جراحی شده اند بسیار پیشنهاده شده و کاملا قابل استفاده است.از ویژگی های مهم این محصول میتوان به بافت ابریشم گونه ، نرمی و لطافتش اشاره کرد ، که ازهرگونه حساسیت پوستی جلوگیری میکند. لایه زیرین زیرانداز بیمار، برای جلوگیری ازنفوذ مایعات به تشک تعبیه شده و دیگر نیازی به شستشویی دائم تشک نیست و همینطور کار را به شدت برای اطرافیان بیمار آسان میکند. از دیگر مزایای این محصول کناره های زیراندازبیمار بوده که مانع نشت مایعات میشوند. لایه زیرین دروشیت قدرت بالایی درمقابل پارگی و جذب خون ، مایعات ، ادرار و ترشحات دارد. معمولا سایز زیرانداز ها هم 180در60 و وزن آنها هم 90 گرم است.

 

چه افرادی به زیرانداز بیمارستانی و بهداشتی نیاز دارند ؟


بیماران پارکینسون ، بارداران و اشخاص حامله ، خانم های یائسه ، بیماران آسیب نخاعی ، سالمندان ، بیماران ام اس و ... ازجمله کسانی هستند که زیراندازبهداشتی و بیمارستانی برایشان واجب و ضروری است.


انواع مدل و برند زیرانداز بیمار

 

زیرانداز بهداشتی کودک


زیراندازهای بیمار، دارای مدل ها و اندازه های گوناگون با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارند که ما در زیر تلاش کرده ایم مهمترین برند های با کیفیت را برای شما به صورت یک لیست خلاصه ارائه دهیم.
* زیراندازیکبارمصرف برند hypad
* زیرانداز برند تافته
* زیرانداز ( پد زیربیمار ) برند joly
* زیراندازبرند B.T.I
* زیراندازدروشیت(بیمار)BENLA
* زیراندازیکبارمصرف ایزی لایف
* زیرانداز یکبارمصرف ماهر
* زیراندازیکبارمصرف LIAPADA
* زیرانداز ( پد زیر بیمار )گلدپد


طراحی زیرانداز

 

اگر دقت کرده باشید در طراحی زیرانداز از شکل های برجسته ایی که معمولا،لوزی شکل هستند استفاده شده است که این برجستگی ها برای ثابت ماندن زیرانداز بهداشتی و جلوگیری از تکان خوردن بیش از اندازه ، زیر بیمار طراحی شده است.


قیمت زیرانداز بیمار به چه چیزهایی بستگی دارد؟


موادی که درآن بکار رفته شده، نوسانهای ارزی، میزان پارچه اسپان باند بکاررفته ، کشور و برندسازنده ، مقدار پودر بکارفته شده ، تعداد لایه های زیرانداز یا دروشیت همگی از مواردی هستند که در قیمت زیرانداز بهداشتی تاثیر بسزایی دارند.

 


زیرانداز  5لایه چیست ؟


زیرانداز5 لایه بیمار برای روند بهبود بیمار موثر است، همچنین برای بهداشت ونظافت بیمار میتوان از این زیراندازهای بهداشتی استفاده کرد. این زیراندازها تشکیل شده از یک لایه خارجی پلاستیکی و یک لایه داخلی پنبه که قابل استفاده برای حیوانات ، سالمندها و کودکان است که کار را به شدت برای مادرها و اطرافیان بیمار راحت کرده است.

 


نکته مهم هنگام خرید زیرانداز بیمار

 

زیرانداز بیمار


هنگام خرید زیرانداز یا دروشیت به این نکته توجه کنید که زیرانداز دارای لایه های مقاوم باشد که باعث پارگی نشده و در موقع خرید به سایز زیرانداز دقت کنید.

معمولا در کنار زیراندازهای بهداشتی از پوشک ویژه بزرگسالان نیز برای بیماران استفاده می کنند .


زیرانداز کودک


زیرانداز کودک مدل های مختلفی دارد ازجمله: مدل پلاستیکی و پارچه ایی که تولید شده ازالیاف نانو ،تشک تعویض کیفی و تشک تعویض لبه دار است .

 

فروش پوشک بزرگسال
دسته بندی :  وبلاگ
بالا
باران