تلفن

کاربردها و مزایای دستمال مرطوب

تاریخ : 1399.09.14
نویسنده : Baran

یکی از حساس ترین اعضای بدن ما پوست است که، به مراقبت زیادی نیاز دارد و از ورود هرگونه باکتری به بدن محافظت میکند. در زمان قدیم برای تمیز نگه داشتن پوست از آب وصابون استفاده میکردند، ولی این کار باعث خشکی پوست و سوزش چشم ها می شود. طی گذشت زمان دردنیای مدرن دستمال مرطوب با ترکیبات ویژه ای جهت محافظت از پوست به وجود آمد و رفته رفته حالا از پدهای بهداشتی ودستمال مرطوب برای سالم نگه داشتن پوست استفاده میکنند.

دستمال مرطوب همان پد بهداشتی است که بعد از آرایش صورت جهت پاکسازی سالم پوست به کار میرود. دستمال های مرطوب، انواع  مختلفی دارند وبه صورت تکی یا جیبی در انواع سایزها به فروش میرسد.

 

دستمال مرطوب

 

کاربرد دستمال مرطوب

دستمال مرطوب علاوه بر تمیزی پوست کاربرد های دیگری هم دارد از جمله آنها : لکه زدایی، درخشان کردن وسایل چرم، خوش بو کردن پوست و از بین بردن چربی از فواید و کاربرد دستمال مرطوب محسوب میشود.

 

فواید دستمال مرطوب یا پد بهداشتی برای تمیز کردن آرایش

* تمیز کردن آرایش صورت

* تمیز کردن آرایش چشم

پاک کردن آرایش صورت مخصوصا آرایش چشم ، کار دشواری است که با استفاده از پد های آرایشی کار برای شما بسیار راحت میشود. زیرا وقتی ما با آب و صابون صورت و چشمان خود را شستشو میکنیم همیشه امکان ورود بخشی از مواد آرایشی به داخل چشم وجود دارد و از آنجا که مواد آرایشی ارگانیک نبوده و ترکیب ساخت آنها تماما شیمیایی است با ورود به داخل چشم لطمه های جبران ناپذیری به چشم ما میتواند وارد کند اما با فواید و کاربرد های دستمال مرطوب میتوان با دقت بدون هیچ گونه ورود مواد آرایشی به داخل چشم، آرایش را به طور اصولی پاکسازی نمود.

 

کاربرد دستمال مرطوب برای پوست آسیب دیده

اگر پوست دست یا صورت دچار سوختگی ناشی از آفتاب شد، شما میتوانید برای کاهش سوزش از دستمال مرطوب استفاده کنید، همچنین برای آرام کردن سوزش بریدگی و زخم کاربرد دارد.

دستمال مرطوب و کاربرد آن در رفع خستگی پوست

* آرامش پوست

* محو شدن آلودگی 

یک ایده خوب برای ریلکس کردن پوست با استفاده از پد های آرایشی به این صورت است که شما میتوانید دستمال را در یخچال قرار دهید و بعد از یک ساعت به پوست خود بکشید اینکار باعث ریلکسی و آرامش پوست میشود.

 

کاربرد دستمال مرطوب برای نرمی صورت

از دیگر کاربرد های دستمال مرطوب این است که میتوانید به عنوان ماسک در مواقعی که به ماسک دسترسی ندارید، برای نرم کردن صورت استفاده نمایید. دستمال یا پد را روی صورت خود بگذارید تا خیسی آن گرفته و صورتتان نرم شود.

 

موارد و نکات مهم قبل از استفاده دستمال مرطوب

قبل از استفاده پد آرایشی یا همان دستمال مرطوب دقت کنید که شاید دستمال مرطوب گزینه مناسبی برای تمیز کردن چشم شما نباشد وبه آن حساسیت داشته باشید.قبل از خرید دستمال مرطوب دقت فرمائید که اگر حساسیتی دارید، دستمال بدون آلرژی آن را تهیه کنید زیر دستمال مرطوب در انواع مختلفی تولید میشود که یکی از انواع آن دستمال مرطوب ضد آلرژی برای پوست های حساس است.

 

فروش پوشک بزرگسال
دسته بندی :  وبلاگ
بالا
باران